Stare samochody na Teneryfie

Teneryfa jest miejscem wielu sprzeczności. Należą do niej również samochody. Na każdym kroku spotyka się nowe samochody różnych wielkości i klas. Najczęściej białe Seaty Ibiza należące do różnych wypożyczalni samochodów, które są obecne na wyspie. Jednak to co najbardziej zachwyca maniaka motoryzacji to możliwość spotkania na ulicy klasycznych już samochodów. …

Tenerife South Airport

Port lotniczy Tenerife South, po hiszpańsku Aeropuerto de Tenerife Sur, znany również jako port lotniczy Tenerife South-Reina Sofía jest większym z dwóch międzynarodowych portów lotniczych położonych na Teneryfie i drugie najbardziej ruchliwe na Wyspach Kanaryjskich (po lotnisku Gran Canaria). Lotnisko jest około 2 km na południe od autostrady TF-1, co …

BoskieMatki – mural

Kolejny mural ze spaceru po Warszawskim centrum znajduje się na budynku pod adresem Wronia 50. Najlepiej widoczny jest od strony ulicy Grzybowskiej. Mural jest częścią kampanii walki z rakiem raknroll.pl. Budynek jest starą kamienicą wyłączoną z użytkowania dlatego nie wiadomo jak długo jeszcze będzie można go podziwiać z ulic Warszawy.

WSSE – mural

Spacerując w ostatni weekend sierpnia po Warszawskim centrum trafiłem na kilka interesujących obrazów na ścianach budynków. Jednym z nich jest mural na siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie przy Żelaznej 79.  Dobrze widoczny jest od strony ulicy Chłodnej.

Capo Vaticano

Capo Vaticano to niewielka miejscowość położona w południowych Włoszech na cyplu o tej samej nazwie. Nie znajdziemy tu żadnych zabytków tylko jedynie idylliczny spokój i wspaniałe widoki. Dla osób lubiących pływać i plażować miasteczko oferuje dzikie plaże: